Series
Ratings
31
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5