Series
Ratings
13- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0