Movies
Ratings
447
Get OutRated ★ 4.5
21Rated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
Quo VadisRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0
The Gold RushRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
The Towering InfernoRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5