Series
Ratings
349
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 1.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 1.5
S LineRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Our MovieRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 2.0
Call It LoveRated ★ 3.0
My DemonRated ★ 1.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0