Series
Ratings
13- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0