Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5