Movies
Ratings
189
Maid in ManhattanRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5