Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0