Series
Ratings
103
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.5