Movies
Ratings
101
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5