Titles you rated
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
WoundsRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
KateRated ★ 2.5
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 4.5
PigRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 4.0
The SwarmRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 2.5