Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0