Series
Ratings
25
Gu Family BookRated ★ 1.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0
Dr. STORKSRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
Eromanga SenseiRated ★ 1.0- Ghost WriterRated ★ 2.0
My High School BusinessRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.0- VirtueRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 1.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0