Movies
Ratings
52
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0