Series
Ratings
14
Oh My GhostRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0