Titles you rated
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
TauRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
ApostleRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0