Titles you rated
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0