Series
Ratings
550
Couple or TroubleRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.0
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 0.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5