Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Manly GamesRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0