Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
CitrusRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
- Golden TImeRated ★ 3.5
The World is Still BeautifulRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5