Movies
Ratings
92
White House DownRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0