Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0