Movies
Ratings
15
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0