Movies
Ratings
17
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0