Movies
Ratings
281
District 9Rated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
ExitRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5