Movies
Ratings
167
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0