Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Chicago FireRated ★ 3.5
Chicago FireRated ★ 3.5
Chicago FireRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
MistressRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Chicago FireRated ★ 3.5
Chicago FireRated ★ 4.0