Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5