Titles you rated
Shinjuku SevenRated ★ 2.5
Hustlin BoyRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
PJ ~Kokyu Kyunandan~Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
SHUT UPRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
MovingRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Shoujiki FudousanRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0