Movies
Ratings
18
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0