Movies
Ratings
223
Blue StreakRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0