Movies
Ratings
125
The Best OfferRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5