Series
Ratings
174
WaywardRated ★ 3.0
Bad Sisters Season 2Rated ★ 3.5
Under the BridgeRated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The PatientRated ★ 3.5
Bad Sisters Season 1Rated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
The DecameronRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5