Series
Ratings
15
SignalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0