Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5