Movies
Ratings
110
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0