Movies
Ratings
54
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5