Movies
Ratings
288
AcceptedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 0.5
The MagicianRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0