Movies
Ratings
46
LUCK KEYRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0