Series
Ratings
54
Witch's RomanceRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0