Series
Ratings
42- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0