Titles you rated
Food Wars!Rated ★ 2.0- MitsudomoeRated ★ 2.5
Prison SchoolRated ★ 2.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0- Detroit Metal CityRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Eden of the EastRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5- NarutaruRated ★ 3.5
- To HeartRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Friends GamesRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 2.0
When They Cry: KaiRated ★ 3.5