Titles you rated
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0- Talking StreetRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 5.0- Daegyeol! Banjun DramaRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0