Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
AwakenRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0