Movies
Ratings
234
Last HolidayRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5