Movies
Ratings
55
Memories of MurderRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
The Ghost WriterRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
The Taste of TeaRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 4.5
BeatRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 4.5
Green FishRated ★ 5.0