Movies
Ratings
353
Brigsby BearRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Granny Poetry ClubRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0- Big fishRated ★ 3.5
LIMECRIMERated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ladies of the ForestRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0