Movies
Ratings
884
A Man Called OveRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 2.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.5