Titles you rated
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
TrigunRated ★ 3.5
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0