Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5